بسته بندی مواد غذایی و صبحانه قابل استفاده برای کافی شاپ ها و رستوران ها می باشد.

امروزه با توجه به مشغله های زندگی ، بسیاری از افراد زمان مناسب را برای صرف صبحانه ندارند .از این رو بسیاری از رستوران ها ، کافه ها و شرکت ها اقدام به تولید پک های متنوع صبحانه با توجه به سلیقه های مختلف نموده اند.

یک پک غذایی مناسب علاوه بر اینکه باید نیاز غذایی یک انسان را تامین نماید می بایست از بسته بندی مناسب و زیبایی برخوردار باشد.

علاوه براین بسیاری از دانشمندان بر این باورند که خوردن صبحانه نقش بسیار مهم و حیاتی را برای بدن دارد تا جایی که حذف صبحانه از برنامه غذایی افراد باعث بروز مشکلاتی می گردد.

بسته بندی مناسب در نگاه اول در ذهن مخاطب نقش مهمی را ایفا می نماید چه بسا که افراد با مشاهده آن ذهنیت خوبی درمورد مواد غذایی داخل پک پیدا می کنند.

جعبه صبحانه
جعبه صبحانه

ویژگی بسته بندی مواد غذایی و صبحانه

استفاده از مواد اولیه بهداشتی و با کیفیت در رابطه با جنس جعبه بسیار مهم است محصولی که دارای مهر بهداشت باشد از نظر سلامت هیچ مشکلی را  برای مصرف کننده ایجاد نمی کند و در مصرف کننده حس رضایت قلبی و خشنودی را در پی دارد.

یکی دیگر از ویژیگی ها مهم حمل آسان می باشد از آنجایی که این محصول دسته دار می باشد امکان جابه جایی و حمل آن بسیار راحت می باشد.

این بسته بندی را میتوان  در سمینار ها ، همایش ها و کنفرانس های دانشگاهی و علمی استفاده نمود. علاوه بر این در بسیاری از مدارس و مهد کودک ها نیز به عنوان بسته هایی غذایی در جشن و مناسبت ها کاربرد دارد.

این جعبه غذایی را میتوان با بدون چاپ یا با چاپ و طراحی اختصاصی و منحصر به فرد خود تهیه نماید.

جعبه مواد غذایی
جعبه مواد غذایی

مشخصات بسته بندی مواد غذایی و صبحانه

در این گونه جعبه ها از مقوای با گرماژ بالا برای استحکام و مقاومت بیشتر استفاده می گردد که باعث میشود مواد غذایی با حجم و وزن بالا را به راحتی تحمل کند.

جعبه غذا بیرون بر دسته دار محصول جدید می باشد و موثرترین شیوه تبلیغات را برای شما به ارمغان می آورد.

این محصول در ده ها سایز مختلف تولید گردیده شده است و شما بدون نیاز به پرداخت هزینه قالب یا هزینه های اضافی می توانید محصول خود را انتخاب نمایید.

پک صبحانه
پک صبحانه

پکیج پذیرایی

انواع پیکج های پذیرایی می تواند با چیدمان های مختلف از مواد غذایی به مراسمات شما جلوه دیگری ببخشد از همین رو شما می توانید متناسب با نیاز خود پکیج پذیرایی خود را انتخاب نمایید.

بسته بندی پرنیان با بهره گیری از متخصصین و طراحان حرفه ای قابلیت چاپ اختصاصی با لوگو و برند اختصاصی شما متناسب با نیاز و سلیقه شما را دارد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *