جعبه کیک پنجره دار

در این مقاله به بررسی جعبه کیک پنجره دار و انواع آن می پردازیم و با کاربردهای این مدل آشنا می شویم.از این جعبه ها در قنادی ها ,شیرینی پزی ها,کافه ها وهمینطور بعنوان جعیه کیک خانگی استفاده می شودو برای جلوگیری از صدمات احتمالی و هم چنین حمل آسان و بهداشتی بسیار پرکاربرد است.
جعبه-کیک-پنجره-دار
جعبه-کیک-پنجره-دار-دسته-دار-سفید

این جعبه از مقوای ایندربرد ساخته شده و پنجره ای از جنس طلق نیز در آن بکار رفته است,بدون پنجره نیز قابل تولید می باشد.در این جعبه برای سهولت در استفاده دسته نیز به کار رفته است.این جعبه در ابعاد کوچک برای کاپ کیک و در ابعاد بزرگتر برای انواع کیک قابل تولید است. مقوای این جعبه ها از گرماژ ۲۰۰ الی ۵۰۰ گرم تولید میشوند و قابلیت انواع چاپ را نیز دارد.

جعبه-کیک-مقوایی-پنجره-دار

.جعبه کیک بالا از جنس مقوای ایندربرد است.این جعبه بصورت دو تکه تولید شده که درب به زیره متصل است و پنجره ای طلقی روی درب آن به کار رفته است.این جعبه نیز در ابعاد مختلف از ۸ سانتی متر الی ۳۰ سانتی متر برای طول و عرض و ارتفاع ۲۵ سانتی متر قابل تولید است.از چاپ افست دو رنگ نیز در این جعبه استفاده شده است.

جعبه-کیک-کرافت

این جعبه کیک از مقوای کرافت ساخته شده است و اصطلاحا به آن جعبه کیبوردی نیز گفته می شود.چاپ مورد استفاده در این جعبه افست می باشد ولی می توان برند خود را با استفاده از چاپ طلاکوب بر روی جعبه اجرا کرد و در ابعاد مختلف قابل سفارش است.

جعبه-دونات

این جعبه های دسته دار مناسب دونات و نوشیدنی کنار آن هستند و برای سفارشات بیرون بر بسیار مناسبند.جنس این جعبه از مقوای ایندربرد است و در ابعاد مختلف قابل ساخت است.این جعبه ها هم به صورت جعبه های تکی دونات و هم جعبه های چندتایی و هم دونات و نوشیدنی قابل سفارش است.

جعبه-کیک-پنجره-دار-کرافت

این مدل جعبه کیک پنجره دار از مقوای کرافت ساخته شده و پنجره ی طلقی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.این جعبه نیز در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ قابل ساخت است و مقوای آن در گرماژهای ۲۰۰ الی ۱۰۰۰ گرم قابل تولید است.

جعبه-تارت-کرافت

جعبه بالا جعبه ی تارت بوده واز جنس مقوای کرافت است. این جعبه نیز جزو پنجره دار ها است و در ابعاد۲۰*۲۰*۱۰ساخته شده است.البته در ابعاد مختلف نیز قابل ساخت است.

جعبه-کیک-دو-تکه-ایندربرد

این جعبه جزو جعبه کیک دو تکه است که درب آن از جعبه جداست و مقوای آن از جنس ایندربرد است.این جعبه در رنگ آبی تولید شده است و از چاپ افست نیز در آن استفاده شده است.این جعبه در رنگ ها و ابعاد مختلف قابل تولید است.

جعبه-کیک-دو-تکه-ایندربرد

این جعبه نیز جزو جعبه های دو تکه است و مقوای آن از جنس ایندربرد است.این جعبه در رنگ آبی تولید شده و از چاپ افست استفاده شده است.ابعاد این جعبه ۲۵*۲۵*۱۵ می باشد و در ابعاد دیگر نیز قابل ساخت است.

جعبه-کیک-دو-تکه-مقوایی

این جعبه از جنس مقوای ایندربرد و بصورت دوتکه با درب مقوایی ساخته شده است.این جعبه با مقوای کرافت و درب طلقی نیز قابل تولید است.از این جعبه ها برای انواع شیرینی و کاپ کیک استفاده می شود و در ابعاد ۳۰*۲۰*۱۰ساخته شده اند.در سایزهای دلخواه نیز قابل تولید هستند.از چاپ افست و طلاکوب می توان برای این مدل جعبه استفاده کرد.

جعبه-کیک-دو-تکه-دوبلکس

این جعبه کیک نیز جزو جعبه کیک دو تکه می باشد و از مقوای ایندربرد در ابعاد۳۰*۳۰*۲۵ ساخته شده است.از چاپ افست و طلاکوب می توان برای این جعبه استفاده کرد و در ابعاد و رنگ دلخواه نیز تولید می شود.

نکته پایانی

شرکت صنایع بسته بندی پرنیان هر مدل جعبه کیک پنجره دار و دو تکه را در ابعاد دلخواه شما تولید میکند.برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *