جعبه کیک دسته دار

دراین مقاله به بررسی جعبه کیک دسته دار و انواع آن می پردازیم وبا کاربرد های این مدل آشنا می شویم. جعبه های دسته دار در قنادی ها ,شیرینی پزی ها ,کافه ها وهم چنین بعنوان جعبه کیک خانگی برای انواع کیک و شیرینی مورد استفاده قرار می گیرند و برای حمل آسان و بهداشتی کیک ها کاربرد دارد.
جعبه-کیک-دسته-دار-پنجره-دار
جعبه-کیک-دسته-دار-پنجره-دار
جعبه-کیک-دسته-دار-پنجره-دار

این جعبه کیک های دسته دار از مقوای ایندربرد ساخته شده اند و طلقی هم به عنوان پنجره در ساخت آن ها به کار رفته است. ابعاد این جعبه ها به دلخواه شما قابل تغییر است.مقوای این جعبه در گرماژ۲۰۰الی ۵۰۰گرم تولید می شود وقابلیت انواع چاپ رادارد.

جعبه-کیک-دسته-دار
جعبه-کیک-دسته دار

جعبه کیک های فوق نیز از مقوای ایندربرد ساخته شده اند ولی بدون پنجره.این جعبه ها برای کیک هایی باوزن سنگین بسیارمناسب می باشندو درابعاد مختلف قابل اجراهستند.ابعاد جعبه های فوق ۲۵*۲۵*۲۰می باشد .ازچاپ افست و طلاکوب برای این جعبه ها استفاده می شود.

جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت
جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت

جعبه کیک های دسته دار از جنس کرافت نیز طرفداران خودرا دارد.این جعبه های زیبا درابعاد مختلف قابل تولید هستند و برای انواع کیک و کاپ کیک مورداستفاده قرار میگیرند.

جعبه-کیک-دسته-دار-خامه-ای
جعبه-کیک-مقوایی-دسته-دار

نوع دیگری ازجعبه های دسته دار به جعبه کیک خامه ای معروفند.این مدل,ازجنس مقوای ایندربرد ساخته شده ودر ابعاد کوچک و بزرگ قابل تولید است.این جعبه ها به آسانی باز و بسته می شوندوبه راحتی قابل حمل هستند.دراین مدل ازچاپ افست وطلاکوب بنابرانتخاب مشتری استفاده می شود.

جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت
جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت

این جعبه کیک های دسته دار نیزازجنس مقوای کرافت هستند و همینطورپنجره ای ازطلق دارند.مقوای این جعبه از گرماژ۲۰۰الی ۱۰۰۰گرم تولید می شوند.این جعبه ها هم بصورت مربع و هم مستطیل شکل تولید می شوندودرابعاد مختلف قابل سفارش هستند.

جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت
جعبه-کیک-دسته-دار-کرافت

نوع دیگری ازجعبه کیک خامه ای نیزازجنس مقوای کرافت ساخته می شودوقابلیت انواع چاپ رادارد.این جعبه ها درابعاد کوچک و بزرگ تولید می شوند و برای انواع کیک و کاپ کیک نیزکاربرددارند.

جعبه-کیک-دسته-دار
جعبه-کیک-دسته-دار-آبی

جعبه کیک های دسته داربالااز جنس مقوای ایندربردهستند وهمانطورکه می بینیدقابلیت انواع چاپ را دارند.ابعاد این جعبه ها ۳۰*۳۰*۲۰می باشدکه برای کیک هایی باابعاد و وزن بالا مناسب است.البته این مدل جعبه درابعادمختلف قابل تولیداست.

نکته پایانی

لازم به ذکر است شرکت صنایع بسته بندی پرنیان جعبه ی دلخواه شما با هر ابعادی را تولید میکند. فقط کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید و مدل مورد نظر خودرا با هر ابعادی سفارش دهید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *